3888

אודות הפרויקט
REISDOR 1.2

risedor-img

בחוב הלח"י בבני ברק, על רצועה שקטה ופסטורלית של פארק הירקון, בסמוך לצירי תנועה מרכזיים ובצמוד לשכונה עם אלפי יח"ד, בונה רייסדור 2 מגדלי משרדים יוקרתיים ומרכז מסחרי גדול במיקום אסטרטגי ומבוקש - כתובת אחת מרכזית ללקוחות ולעסקים מכל האזור.
הרצועה השקטה של פארק הירקון מציעה לאנשי העסקים ולבעלי המשרדים סביבה נדירה המשלבת חיי מסחר תוססים עם שקט ושלווה בלב גוש דן.

Location

risedor-img

המיקום האסטרטגי ברחוב הלח"י נהנה מתנופת פיתוח מרשימה של עסקים ומסחר כאשר גולת הכותרת היא מגוון העסקים במגדלי רייסדור והמרכז המסחרי היוקרתי שיוקם בקומת הכניסה .

גם שכונת המגורים המוקמת לצד המגדלים תזמין לאזור טראפיק מגוון ואיכותי של אנשים כאשר המשרדים והעסקים סמוכים אליהם בנגישות מלאה .

הכבישים המהירים הסובבים את מתחם המגדלים מאפשרים לכם להגיע לכל מקום בקלות ובמהירות בזכות המיקום על ציר אם המושבות בחיבור עם כביש 4 ובזכות גשר הרלינג המוקם בימים אלו המעניק חיבור ישיר ומהיר מהמגדלים ישירות לציר התנועה.

אורכו של גשר הרלינג כ- 294 מ’ ורוחבו 50 מ’, הוא צפוי לעבור מעל נתיבי אילון מזרח ולהתחבר באמצעות רמפות לרחוב הלח"י. בנוסף ישמש הגשר גם את תנועת רוכבי האופניים מהעיר בני ברק לפארק הירקון. בהתאם לתב"ע, גם תוואי הקו הצהוב של הרכבת הקלה צפוי לעבור במרכז הגשר.

INNOVATION

risedor-img

מגדלי 'רייסדור' ניצבים בחזית החדשנות והעתידנות של העסקים בישראל

ומציגים מכלול שירותים דיגיטליים מתקדמים שיעניקו לכם את כל מה שאתם צריכים.

מערכת כניסה חכמה ומתקדמת עם פתיחת דלתות אוטומטית לפי זיהוי פנים, בית הקפה הרובוטי הראשון בישראל, עמדות טעינה לרכבים חשמליים בקומות החניון ומודל 'משרד חכם' עם מגוון אפשרויות לשליטה וניהול מרחוק.

PLANINIG

risedor-img

הלובי המפואר המעליות השקטות והמהירות חללי העבודה היחודיים וההקפדה על כל הפרטים הקטנים יגרמו לכם לחוש בכל מקום את החשיבה המרובה שהושקעה בתכנון המגדלים כדי להעניק לכם חווית עבודה מושלמת.

לצפייה בסרטון מלא risedor-img

risedor-img
מסמכים לעיון

עולים ברמת החיים בטלפון אחד

3888

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם: