3888

אודות הפרויקט
רייסדור אלעד

risedor-img

להתחבר לחווית מגורים אקסקלוסיבית
בואו להכיר את פרויקט הדגל באלעד של רייסדור ההולך ומוקם באזור החדש והמתפתח של אלעד, המסמן תחילתה של בשורה חדשה לעיר, 'רייסדור אלעד'. מיקומו האידיאלי של הפרויקט בלב ציר ההתחדשות הבא של העיר ובצמוד לשכונה הפסטורלית והנחשבת ביותר בעיר מהווה בשורה רעננה בנוף הנדל"ן.
מתחם המגורים היוקרתי מביא עימו סטנדרט מגורים חדש שטרם נראה כמותו בעיר, הפרויקט החדש יכלול 4 בנייני מגורים, 144 דירות מפוארות. לבחירתכם: דירות אקסקלוסיביות 5-6 חדרים, דופלקסים מרהיבים ודירות גן וגג מיוחדות המתוכננות בקפידה במודל אופטימאלי המותאם לצרכי המשפחה החרדית.
זו הזדמנות נדירה להתחדש בדירת חלומות משלכם במיקום מנצח באלעד, ולשדרג את איכות החיים בשכונה העומדת להפוך לאזור המבוקש הבא של העיר.

להתחבר לאיכות חיים חדשה

risedor-img

לגור ב'רייסדור אלעד' זה ליהנות מכל הטוב שבאלעד, הכירו את חווית המגורים הפסטורלית החדשה בעיר, המתאימה למשפחות ולאנשים שרוצים לגור בסביבה נעימה, בטוחה וידידותית למשפחות, בלב השכונה החדשה בעיר המשקיף לנוף הפנורמי הקסום העוטף את אלעד הנפרש למלוא העין.

הפרויקט מציע פיתוח סביבתי מושקע וגינות בתכנון אדריכל גנים ונוף, אשר יעניקו לדיירי הפרויקט סביבת מגורים מושלמת ואיכות חיים נדירה. מעטפת ירוקה מקיפה את הפרויקט ומאפשרת מצד אחד ליהנות מפיתוח סביבתי מושלם, גינות שעשועים לילדים, פינות ישיבה מסוגננות, גינות ציבוריות, שבילי אופניים ומצד שני מקרבה לפארק אלעד הנמצא ממש ליד הבית.

 

 

להתחבר לסטנדרט היוקרה של רייסדור

risedor-img

ברוכים הבאים לבית החדש שלכם! פרויקט 'רייסדור אלעד' מזמין אתכם להתחבר למתחם מגורי עילית המציע סטנדרט יוקרה חדש ברמה שטרם נראתה באלעד. צורכי המגורים של המשפחה החרדית באים לידי ביטוי בעדיפות עליונה בתכנון הפרויקט המתאפיין באדריכלות עכשווית ומודרנית ובכל פרט ופרט ניכרות הגישה היצירתית ומגע יד האמן של רייסדור.

החל ממבואת הבניין המהודר תיהנו מלובי אלגנטי מסוגנן ורחב ידיים דרך המעליות המתקדמות ועד חלל חדרי המגורים הנבנים ברמת גימור פרמיום ומאובזרים במפרט עשיר ממיטב המותגים.

מתחם המגורים יכלול ארבעה בניינים מרהיבים בסטנדרט עילי ובהם 144 יח"ד מפוארות שפונות לנוף פנורמי של שדות ירוקים. ומבטיחים לכם חווית מגורים פרטית המהווה גולת הכותרת של מגורי היוקרה באלעד.

 

להתחבר ולהתקדם לבשורה החדשה באלעד

risedor-img

המשפחה גדלה והדירה שבה אתם חיים כבר אינה עונה על הצרכים שלכם, השינויים במבנה המשפחה מחייבים במקרים רבים חשיבה חדשה על מעבר לדירה רחבת ידיים אלא שלא תמיד יש רצון או יכולת לעזוב את הסביבה המוכרת והאהובה. זו ההזדמנות שלכם להתקדם לחווית מגורים חדשנית בדירה מרווחת בפרויקט היוקרתי 'רייסדור אלעד'.

זה הזמן לתת דרור לחלומות שלכם ולהגשים את השאיפות שלכם לבית חדש עם איכות חיים בצמוד לכל מוסדות הקהילה, ומרכזי המסחר בעיר מהם אתם נהנים היום.

תוכניות דירה

unik-hills-icon

עולים ברמת החיים בטלפון אחד

3888

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם: