3888

רייסדור. בית שאוהבים

risedor-img

כשאנחנו בונים פרויקט למגורים או מגדל משרדים אנחנו רואים את כל הפרטים הקטנים ומשקיעים בכל נכס את מירב המשאבים והמאמצים כדי שהלקוחות ירגישו שחשבו עליהם בכל שלב בתהליך התכנון, היצירה ,הבניה והאכלוס. בית עבורנו זו קורת גג לאמינות, אחריות, דיוק, איכות ומקצועיות, אנחנו מקפידים להוסיף לכל הערכים שלנו גם אהבה, וכשהלב הוא חלק מהעשייה לא פלא שהצלחנו לגרום לאושר לאלפי משפחות בישראל שהגשימו את חלומם לבית מושלם.

בית של חזון

risedor-img

רייסדור חרטה על דגלה להגשים ללקוחותיה את השאיפה לחווית מגורים מושלמת. הקו המנחה אותה בכל מיזמיה העתידיים כמו גם הקיימים, מתהדר במכלול יתרונות, החל מאיתור המיקומים המאופיינים כבעלי פוטנציאל צמיחה משמעותי, דרך סטנדרט בניה מוקפד ועד לשירות האישי והמתקדם לכל לקוחותיה.

בית של התחדשות

risedor-img

שמה של רייסדור הולך לפניה עם אלפי לקוחות מרוצים והתעניינות שיא בפרויקטים החדשים הנבנים באזורי הביקוש בישראל, כאשר גם מחלקת ההתחדשות העירונית בחברה המבצעת ומתכננת מיזמי .פינוי בינוי' ייחודיים, זוכה לפניות רבות מתושבי שכונות ותיקות בערים רבות ברחבי הארץ

בית של מצוינות

risedor-img

המקצועיות הבלתי מתפשרת, השאפתנות, ההקפדה על איכות בסטנדרטים גבוהים, עד לפרטים הקטנים כמו גם העמידה הבלתי מתפשרת בלוח הזמנים, היחס האישי והשירות הפרטני, הפכו את החברה למודל לחיקוי בענף ייזום הנדל"ן בישראל.

בית של עסקים

risedor-img

מרכזי המסחר והעסקים המשגשגים של רייסדור ממוקמים באזורים אסטרטגיים, נבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, נהנים מתפוסת עסקים מלאה ומתנועת לקוחות מרשימה. חטיבת מרכזי המסחר והעסקים בחברה יוזמת כל העת פרויקטים חדשים ובימים אלו מביאה את בשורת העתיד החדש לעסקים בגוש דן עם הקמת פרויקט הדגל 'מגדלי רייסדור 1-2' המיועדים לחברות ואנשי עסקים שרואים את העתיד ומתכננים אותו באזור הזהב של הקהילה העסקית בישראל.

הכל בבית אחד

risedor-img

ייחודיותה של רייסדור בולטת בכך שהיא הרוכשת, היוזמת, המתכננת והמבצעת בכל פרויקט למגורים או למסחר, כאשר האיתנות הכלכלית והעוצמה הפיננסית מאפשרים לה להמשיך ליזום ולהקים בהצלחה פרויקטים בהיקפים גדולים במגוון תחומים ולהעניק ללקוחותיה מעטפת של ביטחון המלווה אותם לכל אורך הדרך, עם שירות אישי באחריות מלאה לאורך כל התהליך.

בית של אנושיות

risedor-img

מייסד החברה, מר יקי רייסנר בזכות חזונו מרחיק הלכת צמחה רייסדור ב-15 השנים האחרונות למימדי ענק.

השאפתנות והחתירה למצוינות והיכולת לזהות את עתודות הקרקע הפוטנציאליות והמבוקשות ביותר בישראל, הביאו אותו לרשימת יזמי הנדל"ן המשפיעים של ישראל בדירוג 'ממון' מבית ידיעות אחרונות. פעילותה המשגשגת של החברה נזקפת לזכותו, הודות לסטנדרטים הבלתי מתפשרים שהציב, לכל אורך שנות התפתחותה, כאשר לצד השקעות בסכומי עתק ויצירת שיתופי פעולה עם הגופים הפיננסיים הגדולים בישראל, הקפיד והעצים את השירות האישי והאנושי המפורסם בקרב קהל לקוחותיו הפרטיים והעסקיים.

עולים ברמת החיים בטלפון אחד

3888

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם: